Mesaj de felicitare

Stimați colegi,

Cu ocazia sărbătorilor de Crăciun și a Anului Nou, 2020, adresez sincere felicitări personalului științifico-didactic, studenților-masteranzi și doctoranzilor, tuturor angajaților Academiei de Administrare Publică.

S-a încheiat un an plin de evenimente, schimbări şi noi începuturi, astfel încât acum putem afirma cu toată certitudinea, că 2019 a fost un an de succes. A fost un examen pe care l-am susţinut cu brio, confirmând o dată în plus că suntem o echipă de profesionişti şi oameni devotaţi instituţiei. Tot ce am realizat în anul acesta va fi un suport real pentru noi proiecte şi activităţi de viitor.

Sunt sigur că fiecare dintre Dumneavoastră împărtăşeşte aceleaşi sentimente de mândrie şi responsabilitate, pe care le nutresc şi eu, făcând parte din echipa Academiei de Administrare Publică.

În speranţa unui an mai bun, Vă doresc multă sănătate, prosperitate, pace în suflet și bucurii de la cei dragi!

La mulți ani!

Crăciun fericit!

Rector Oleg BALAN


 

Portaluri guvernamentale

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.